Dětský lékař a ředitel úspěšné nemocnice

MUDr. Tomáš Fiala zvolen senátorem Parlamentu ČR!

Více informací o TF

Tomáš Fiala

MUDr. Bc. Tomáš Fiala, MBA je zkušený lékař a úspěšný ředitel Nemocnice Strakonice, a.s.

V roce 2020 byl  zvolen senátorem Parlamentu České republiky za obvod č. 12 - Strakonicko, část Písecka a Prachaticka.

Vážení a milí přátelé, krajané,

moc děkuji za důvěru, kterou jsem od Vás dostal v prvním i v druhém kole senátních voleb. Celý svůj profesní život jsem věnoval našemu regionu, od roku 2003 v pozici ředitele strakonické nemocnice, která si v posledních letech vede dobře. Svou senátní kampaň jsem vedl férově a nekonfliktně. Cílil jsem na to, co mohu regionu nabídnout - své manažerské zkušenosti ze zdravotnictví. Věřím, že i to mi nakonec pomohlo vyhrát.
Děkuji za gratulaci svému spolukandidátovi a příteli Ing. Luboši Peterkovi, ještě jednou mu děkuji za férové vedení jeho kampaně.
Svůj senátorský mandát rozhodně pojmu aktivně, ve prospěch obyvatel celého svého senátního obvodu, ale i celé České republiky.
Moc Vám děkuji za Vaši důvěru, děkuju rodině, především manželce.

Vaši důvěru nepromarním!

PEDIATR

MUDr. Tomáš Fiala započal svou profesní kariéru jako dětský lékař, specializoval se na intenzivní péči o nemocné děti. Pracoval nejen ve strakonické nemocnici, ale také ve Vimperku.

ŘEDITEL nemocnice

Strakonická nemocnice, kterou MUDr. Fiala řídí od roku 2003, dosáhla řady významných úspěchů v oblasti ekonomické, stavební a přístrojové a v neposlední řadě personální. Je vyhledávaným zdravotnickým zařízením, které se pyšní tituly Nejlepší nemocnice let 2009 a 2019.

senátor...?

Láska a odpovědnost ke svému rodnému kraji,  zájem o věci veřejné a snaha zúročit dosud nabyté zkušenosti v práci pro obyvatele Prácheňska vedla Tomáše Fialu ke kandidatuře do Senátu. 

Kdo je Tomáš Fiala?

Tomáš Fiala se narodil ve Strakonicích. Ve strakonické nemocnici, kterou aktuálně řídí, prožil celý svůj profesní život a přivedl ji k ekonomické a personální stabilizaci a výrazné stavební a přístrojové modernizaci. Své aktivity však neomezuje jen na strakonický okres, .....

Více o TF

Zkušený lékař

Vystudoval Fakultu dětského lékařství v Praze a stal se dětským lékařem se zaměřením na intenzivní péči o dětské pacienty. Zastával i pozici primáře dětského oddělení.

ekonomické a manažerské vzdělání

Doplnil si ekonomické a manažerské vzdělávání na prestižních školách, které mu pomohlo při vedení nemocnice.

zapálený sportovec

Velkou část svého života prožil ve sportovních klubech, dříve to byl hlavně basketbal, nyní jednoznačně vede tenis.

Podkategorie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc consequat leo at tellus aliquam luctus. Vestibulum fringilla quam non lectus viverra consequat. Quisque elementum turpis in leo cursus, vitae vestibulum nibh fringilla. Sed placerat, magna non tempus semper, ante massa fringilla ipsum, sollicitudin ultricies lacus massa sit amet augue.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc consequat leo at tellus aliquam luctus. Vestibulum fringilla quam non lectus viverra consequat. Quisque elementum turpis in leo cursus, vitae vestibulum nibh fringilla. Sed placerat, magna non tempus semper, ante massa fringilla ipsum, sollicitudin ultricies lacus massa sit amet augue.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc consequat leo at tellus aliquam luctus. Vestibulum fringilla quam non lectus viverra consequat. Quisque elementum turpis in leo cursus, vitae vestibulum nibh fringilla. Sed placerat, magna non tempus semper, ante massa fringilla ipsum, sollicitudin ultricies lacus massa sit amet augue.

 

 

 

 

Podporující osobnosti

Tomáše Fialu znám cca 40 let a to nejen jako výborného lékaře - pediatra (osobní zkušenost), tak i jako člověka kamarádského, na kterého je možné se obrátit v případě potřeby či řešení nějakého problému. Pro svoje organizační a manažerské schopnosti je právem již léta ředitelem nemocnice ve Strakonicích.

MUDr. Václav Pelíšek, Vodňany, stomatolog

Věřím ve slušnost! Proto podporuji Tomáše Fialu do funkce senátora!

Ilona Csáková, zpěvačka

Znám Tomáše jako vzdělaného, nesmírně pracovitého, houževnatého a sportovně založeného člověka, stejně jako vrcholného manažera naší strakonické nemocnice již dlouhou řádku let. Svými postoji a především každodenní prací mnohokrát prokázal hluboký vztah k rodnému prácheňskému regionu. Jeho angažovanost a pracovní nasazení je z mého pohledu obdivuhodné.

Mgr. Miroslav Hlava, ředitel Gymnázia Strakonice

MUDr. Tomáš Fiala je nejen můj dobrý kamarád a spolužák z gymnázia, ale také skvělý lékař a manager. Strakonickou nemocnici dostal za ta léta, co ji vede, mezi špičková a mnohokráte oceněná zařízení v republice. Myslím si, že zrovna takové odborníky na takových místech nutně potřebujeme!!! Tome, moc ti fandím !!!

Hanka Křížková - zpěvačka, herečka

Je z velké části zásluha Tomáše Fialy, že strakonická nemocnice se pravidelně umisťuje na čelných místech hodnocení českých nemocnic jak z hlediska kvality péče, tak z hlediska spokojenosti pacientů. Má i výborné ekonomické výsledky. Jsem si jistý tím, že Tomáš Fiala zhodnotí své zkušenosti ze zdravotnictví i výbornou znalost svého rodného kraje při práci v Senátu.

RNDr. Jan Zahradník, bývalý jihočeský hejtman, poslanec

Tomáše Fialu znám dlouhá léta jako úspěšného ředitele strakonické nemocnice. Pro mne, Písečáka, bylo vždy důležité, že podporoval spolupráci s nemocnicí píseckou, byl u rozumného rozdělení péče podle oborů mezi obě sousedící zdravotnická zařízení. Jeho kandidaturu do Senátu Parlamentu České republiky podporuji.

JUDr. Luboš Průša, zastupitel kraje, Písek

Znám Tomáše mnoho let, drží slovo a nikdy mě nezklamal. Letos přispěl svými organizačními schopnostmi k zabránění rozšíření koronaviru v rámci pandemie v našem regionu, zařídil totiž testování v nemocnici ve Strakonicích. Znám jej jako zapáleného sportovce a člověka, který se zajímá o veřejný život. Těším se na další zápasy s ním v tenisové čtyřhře v seniorské kategorii.

MUDr. Martin Nerad, lékař

Ty osobně jsi zkušený člověk, s velkou praxí v dotacích, v řízení, jednání s lidmi. Vím, že podporuješ sport i kulturu, jsi patriot. Jsi schopen naslouchat každému člověku a věnovat mu svůj čas. Přesvědčují mě i tvé manažerské schopnosti, strakonickou nemocnici jsi přivedl na vrchol. Vkládám do tebe své naděje a přeji si, abys byl senátorem na příští období.

Mgr. Břetislav Hrdlička, starosta

Vždycky jsem si vážil lidí, kteří se pro vstup do politiky rozhodli až poté, co za sebou měli úspěšnou kariéru profesní. Pan doktor Tomáš Fiala je jakožto dlouholetý ředitel nemocnice bezesporu jedním z nich. Takoví lidé jsou pro stát cenní, protože nežijí odtrženi od běžného života. Věřím proto, že Tomáš Fiala by byl pro Senát přínosem.

JUDr. Ladislav Faktor, senátor

MUDr. Tomáše Fialu znám jako uznávaného odborníka již delší dobu. Podporuji jeho politický růst, aby v případě svého zvolení senátorem, mj. přispěl k rozvoji a upevnění odborné spolupráce významných zdravotnických zařízení zajišťujících kvalitní péči o zdraví všech obyvatel nejen našeho senátního volebního obvodu. Též jeho rodinný vztah k Písku je pro mne spolehlivou zárukou.

JUDr. Jan Taraba, advokát, Písek

Ráda spolupracuji s lidmi, kteří neznají spojení „to nejde“ a vždy hledají cesty. Přesně tímto člověkem je MUDr. Tomáš Fiala. Slušným, otevřeným a vždy připraveným diskutovat a nacházet řešení. Přeji mu, aby ve volbách uspěl a jsem přesvědčena, že pro náš region udělá vždy to nejlepší.

Bc. Kateřina Malečková, starostka města Blatná

Znám pana Tomáše Fialu jako nesmírně pracovitého a slušného člověka, který je vždy ochotný pomoci druhým. Má volba je jasná.

MUDr. Helena Kozlíková, lékařka, Písek

MUDr. Bc. Tomáš Fiala, MBA je předsedou představenstva Nemocnice Strakonice, a.s. Jako nezávislý kandiduje do Senátu Parlamentu České republiky.

Kontakt

  • Ladislav Havel, Zámek 1, 386 01 Strakonice
  • 383 314 111
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
JSN Campus is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework